Garanti Koşulları: Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları: Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden ya da eticaret@zekitriko.com.te mail adresinden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Web sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz, hijyen bandı açılmamamış, etiketi çıkarılmamış ürünü 14 gün içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

Değişim/iade yapmak istediğiniz ürüne not olarak sipariş numaranız, değişim/iade istediğiniz beden ve model numarasını yazarak MNG kargo ile karşı ödemeli olarak tarafımıza iletebilirsiniz.
Alıcı adres kısmına Zeki Triko 92585795 numarasını eklemeniz yeterlidir. Farklı kargo şirketi ile karşı ödemeli gönderilen iade ve değişim talepleri kabul edilmez.

Zeki Triko Müşteri Hizmetleri

 


Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü

Karşılaştır 0